logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

GES KURULUM VE PROJELENDİRME

Gelişen ve Dönüşen dünyada enerji ihtiyacı artarken, hem enerji kaynaklarının tükenmesi, hem de daha sürdürülebilir bir ekonomi için, temiz enerji kaynaklarına yönelme gerekliliği, yenilenebilir ve temiz enerji üretim ihtiyacını her geçen gün arttırmaktadır. İntela olarak, temiz enerjiyi en önemli faaliyetlerimiz arasında görmekteyiz.

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ İÇİN VERDİĞİMİZ HİZMETLER

GES Fizibilite Analizleri

Yatırımcılar için önemli unsurlardan biri olan objektif bir üçüncü göz olarak, Güneş enerjisi elektrik üretim santralleri için yatırımlarınızın fizibilite analizlerini yaparak yatırım kararlarınıza ışık tutuyoruz.

Güneş Enerji Sistemleri İçin Yatırım Danışmanlığı

GES Projeleriniz için güneş enerjisi etüdü ve kapasite tayini, teknoloji seçimi, mevcut sisteme entegrasyon, bağlantı anlaşmaları ve lisans izinleri, finansman araştırması gibi konuların bir uzman gözetiminde yürütülmesi konularında uzman kadromuzla danışmanlık hizmeti veriyoruz.

GES Kurulum ve Projelendirme Danışmanlığı

Güneş enerjisi projelerinizin teknoloji seçimi, projelendirilmesi, fizibilite hesapları konularında uzman ekibimizle yanınızdayız. Güneş enerjisi santralleri için uzman ekibimiz ile yerinde projelendirme ve finansal analiz konularında hizmetinizdeyiz. Ayrıca GES projelerinizin hem finansal hem de üretkenlik konularında verimlilik analizini yaparak; yatırımlarınız için “Verimlilik Analizi” hizmeti veriyoruz.

Servis ve Bakım Hizmetleri

Güneş panelli enerji tesislerinizde,
zamanında ve doğru bakım için bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

GES İşletme Danışmanlığı

Üretim ve tüketim verilerinin analizi, işletme tablolarının teknik ve ticari analizleri, kapasite kullanım ve verim değerlerinin hesaplanması ve raporlanması, verimlilik arttırma gibi hizmetlerimiz ile Güneş Enerjisi tesisinden sağladığınız faydayı maksimize etmeyi hedefliyoruz.