logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

İKİNCİ EL GAZ MOTORLARI

Gaz motorları konusunda uzman kadromuzla, ikici el gaz motoru alış ve satış hizmeti vermekteyiz. Taşıma, kurulum ve ihtiyacınıza uygun motor seçme konusunda danışmanlık hizmetimiz de vardır.

Doğalgaz, Biyogaz, Çöpgazı ve Sentetik Gazlar ile çalışan Gaz Motorlarının ikinci el alım ve satımı için bizi arayabilirsiniz.

+90 216 360 00 18 / +90 532 278 23 84

info@intela.com.tr

2. El De-montaj ve Montaj Hizmetleri

Yurtiçi ve Yurtdışında kurulu bulunan doğalgaz, biyogaz ve çöp gazı ile çalışan gaz motorları ve ekipmanlarını Türkiye’ye veya dünyanın herhangi başka noktasına deneyimli ekibimizle taşıyoruz. Tüm kullanılmış ekipmanın bakımlarını kendi ekibimizce yapıyoruz.

Servis ve Bakım Hizmetleri

Doğalgaz, biyogaz, çöpgazı ile çalışan gaz motorları ve ekipmanlarını uzun yıllar sorunsuz kullanmanın yolu periyodik bakımlarını muntazam yaptırmaktan geçmektedir. Marka, model ve güçten bağımsız olarak tüm gaz motoru bakımlarını deneyimli ekibimizle yapıyoruz.

Arıza Tespit ve Onarım Hizmetleri

Satış sonrası desteğimizle de hizmetinizdeyiz. Gaz Motorları ve türbinlerde oluşan her türlü arızaya uzman ekiplerimizce 7/24 müdahale ediyoruz. Görüntülü uzaktan destek veya yerinde destek hizmetlerimiz 7/24 bize ulaşın.

GEMİ MAKİNALARI HİZMETLERİ

İkinci El Satış

20 MW’a kadar güçlerde ikinci el gaz motorları, buhar ve türbinleri satışlarımız için bize ulaşınız.

konteynerize enerji

İşletme ve Eğitim

Kurulu tesislerinizi uzman işletme kadrolarımızla sizin yerinize biz işletiyoruz. Kısa süreli kontratlarla işletmenizde kendi personeliniz adapte oluncaya kadar kalıyor uzun vadeli kontratlarla da işletmenizi sizin adınıza biz işletiyor ve ilk kurulum zamanındaki kondisyonu ile devamlı kesintisiz hizmet sunuyoruz.