logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

DANIŞMANLIK

Gerek yatırım aşamasındaki gerekse mevcut tesisinizde doğru kararları almak başarı getirir. Enerji sektöründeki tecrübemizle yatırımınızın her aşamasında kararlarınıza ışık tutuyoruz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Fizibilite analizleri
Yatırımcı için objektif bir göz kritik önemdedir. Doğru veriler kullanarak ve gelişkin yöntemlerle fizibilite analizleri yaparak yatırım kararlarınıza ışık tutuyoruz.

DANIŞMANLIK

Yatırım Danışmanlığı
Enerji etüdü ve kapasite tayini, teknoloji seçimi, mevcut sisteme entegrasyon, bağlantı anlaşmaları ve lisans izinleri, finansman araştırması gibi konuların bir uzman gözetiminde yürütülmesi konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

DANIŞMANLIK

Verimlilik projesi geliştirme
Enerji giderleri, endüstriyel tesislerin ve binaların en önemli giderlerindendir. Etkin bir enerji yönetimi ile verimliliği arttırmak hem tesis maliyetlerinizde ciddi tasarruf sağlar, hem de ekolojik ayak izinizi azaltır. Tesisinizin mevcut durumunu etüt ederek, Enerji verimliliğini arttırma potansiyelini ortaya çıkarıyoruz.

DANIŞMANLIK

Üçüncü Taraf Bağımsız Gözlem Hizmetleri
Projenin kritik süreçlerinde dışardan bir göz önemli faydalar sağlayabilir. Kalite gereksinimleri veya teslim süresi kritik olan bir ekipmanın imalat süreci kontrolü, satın alınacak ikinci el bir ekipmanın mevcut durum tespiti veya kurulacak bir tesisin tasarım çıktılarının kontrolü için konuya özel uzman profesyoneller ile üçüncü taraf bağımsız gözlem hizmetleri veriyoruz.

DANIŞMANLIK

Kojenerasyon İşletme Danışmanlığı
Üretim ve tüketim verilerinin analizi, işletme tablolarının teknik ve ticari analizleri, kapasite kullanım ve verim değerlerinin hesaplanması ve raporlanması, verimlilik arttırma gibi hizmetlerimiz ile kojenerasyon tesisinden sağladığınız faydayı maksimize etmeyi hedefliyoruz.